צרו קשר
ּ

מידע אישי:

שמי גיא , נשוי באושר ואב לשלושה ילדים מקסימים. גדלתי והתחנכתי בעיר חיפה, לה אני קורא בית גם היום. חברת גיא שיפוצים הייתה חלק מחיי עוד מגיל צעיר. ליוויתי את אבי בעבודתו מגיל 8, וכבר מהרגעים הראשונים הללו רכשתי אהבה רבה לתחום. העבודה המשותפת סייעה לי לרכוש ידע נרחב בתחום השיפוצים, כך שכיום, 40 שנה מאוחר יותר, אני עדיין עוסק בתחום שהלב בחר.

כשהתחלתי לנהל את העסק המשפחתי, הרגשתי כי אמנם המקצועיות בו רבה אך חסר דבר מה. כך שאת השינוי בחרתי להכניס בצורת שימוש בטכנולוגיה חדישה אשר תבטיח את התוצאות המהימנות והאיכותיות ביותר בעבור כל אחד ואחד מציבור לקוחותינו.

פרופיל חברה:

חברת גיא שיפוצים הינה עסק אשר מנוהל מזה דור שני במשפחה. החברה פעילה מזה שנים רבות ובמהלך פעילותה רכשה קהל לקוחות נרחב אשר יעמוד לצידה וישמח להמליץ על שירותיה. חברתנו הוותיקה והמנוסה מתמחה בכל תחום השיפוצים, לרבות עבודות חשמל וגבס, צביעת בית ושיפוץ דירה, עבודות אינסטלציה, ריצוף וחיפוי.

אנו בחברת גיא שיפוצים מתמחים בשירות ממפתח ועד מפתח. כך שבכל סוג של שיפוץ, נוודא כי כלל העבודות הנדרשות יושלמו ברמת הביצוע הגבוהה ביותר. זאת החל מהשלבים הראשוניים של התכנון ועד לרגע בו תקבלו את המפתח לביתכם החדש והמשופץ.

חברתנו שמה דגש על:

  • אמינות ושקיפות לאורך כל הדרך
  • איכות בשירות, בביצוע העבודות השונות והן בחומרי הגלם בהם נעשה שימוש.
  • שירות מקצועי
  • עמידה בזמנים

אני מאמין של חברת גיא שיפוצים מתמקד בהענקת השירות המקצועי מן המעלה הראשונה בעבור כל לקוח. שהרי העבודה שלנו תהיה כרטיס הביקור של חברתנו ועל כן נעשה את כל האפשרי על מנת לספק את המענה המתאים ביותר בעבור צרכיו ובקשותיו של כל לקוח ולקוח.

 

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ