צרו קשר
ּ

חדרי אמבטיה

שיפוצם של חדרי האמבטיה הינו חיוני לשם יצירת החלל ההיגייני והנוח ביותר לביצוע פעולות יום יומיות רבות, לרבות רחצה, שטיפת ידיים ואפילו צחצוח השיניים. חברת גיא שיפוצים תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בביצוע כלל העבודות הנדרשות בחדר האמבטיה שלכם. חברתנו תעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המיומנים והמקצועיים ביותר בתחומם, זאת על מנת להבטיח את ביצועה של העבודה האיכותית והאמינה ביותר.

שיפוץ חדרי אמבטיה בהתאמה אישית

אין ספק כי שיפוץ חדרי אמבטיה זו משימה אשר מוטב להשאיר למקצוענים שבתחום. הרי תהליך זה חייב להתבצע בצורה מסודרת ולטפל בליקויים שונים, אלו אשר היו ידועים מראש ואלו אשר עשויים להתגלות כבר לאחר תחילת העבודה.

השלב הראשון בעבודה זו יהיה בחינה של ליקויים קיימים וצפויים ובניית תכנית עבודה מסודרת אשר תעניק להם את הטיפול המתאים ביותר. זאת כמובן, לצד יצירת תכנית העבודה המפורטת ביותר אשר תעניק לכם את המענה המדויק בעבור כל צורך. בין אם תרצו להחליף את המקלחון באמבטיה, לשנות כלים סניטריים, להוסיף נקודות חשמל, לבצע שינוי בריצוף ובחיפוי של הקירות או אפילו לשנות את כלל העיצוב של החלל ולתקן את הצנרת.

אנשי המקצוע המנוסים מטעם חברת גיא שיפוצים ישמחו לעמוד לשירותכם וליצור את תכנית העבודה אשר תכלול את כל הדגשים החשובים לכם. זאת לרבות המיקום של כל פריט בחדר האמבטיה, מיקום השקעים, החלפת הריצוף וחיפוי הקירות בצורה המבוקשת עליכם לצד טיוח וצביעת הצירות תוך ווידוא כי לא ממתינה לכם בעיות צנרת שונות עימן תאלצו להתמודד בשלב מאוחר יותר.

גיא שיפוצים – עבודה מקצועית ואמינה

חברת גיא שיפוצים שמה לה לדגש את הביצוע של עבודה מקצועית ואמינה, זאת תוך שיקוף המצב בצורה מדויקת ללקוחותיה בכל שלב, כך שלא תאלצו להתמודד עם הוצאות פתאומיות שגבוהות בצורה משמעותית ממה שתכננתם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות האיכותי ביותר בתחום, זאת על מנת לוודא כי תוכלו ליהנות מן התוצאות המרשימות ביותר בחדר האמבטיה שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ