צרו קשר
ּ

עבודות גבס

אחד השירותים המבוקשים ביותר בתחום השיפוצים, בין אם לבית חדש או לשדרוגו של בית ותיק, יהיה ביצוע עבודות גבס. חברת גיא שיפוצים תשמח לעמוד לשירותכם בכל ולסייע בשיפוץ הבית בצורה המהירה ואיכותית ביותר. שהרי כאן למעשה טמון יתרונו המובהק של הגבס. הוא מאפשר גמישות עיצובית רבה וניתן ליישום בצורה מהירה מאוד. כיום, עבודות הגבס נחשבות כבר כמעט ובגדר אומנות, שהרי ניתן יהיה לעשות בו שימוש ליצירת עבודות מגוונות, עמידות ואיכותיות אשר יחזיקו מעמד למשך שנים ארוכות.

סוגי עבודות גבס פופולריות

  • הנמכת תקרה בגבס – זוהי עבודה נדרשת הן בבתים פרטיים והן במשרדים רבים, לרוב לאור התקנה של מזגן מרכזי אשר מעלה את הצורך שבכיסוי תעלות המיזוג בצורה אסתטית. הנמכת התקרה בגבס תתבצע בצורה מהירה ונוחה ותיצור את המראה האיכותי ביותר.
  • נישת גבס מעוצבת – מזנון, מעמד לטלוויזיה או כל נישה מעוצבת אחרת, יוכלו להיבנות בצורה האומנותית והמקצועית ביותר בשעה שעובדים עם הגבס. אין סיבה להקים את המבנים הללו מבטון בשעה שניתן יהיה לעבוד עם חומר אשר בעל גמישות עיצובית רבה יותר.
  • מחיצות גבס פנימיות – בין אם קירות פנימיים או חצי מחיצה המפרידה בין אזורים שונים בחלל הפנימי, הרי שעבודה עם גבס תאפשר את יצירתם של חללים מופרדים המעניקים את הפרטיות המבוקשת.

גיא שיפוצים – מקצועיות שלא הכרתם קודם

חשוב לציין כי ביצוע מקצועי ואיכותי של עבודות גבס לא יכול להתבצע על ידי חובבנים בתחום. על כן חברת גיא שיפוצים תעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום, אלו אשר ניחנו בחוש יצירתי ויכולות תכנון מדויקות ומרשימות. הם יהיו אלו אשר ייצרו את תכנית העבודה ויבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונותיו של הלקוח.

חברת גיא שיפוצים מזמינה אתכם ליצור קשר כבר היום ולהבטיח את ביצוע עבודות הגבס ברמה המקצועית הגבוהה ביותר אשר תבטיח מענה איכותית לכל צורך אשר עשוי להתעורר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ