צרו קשר
ּ

ריצוף

כיום אין חלל פנימי שאינו מתגאה בריצוף המרשים שלו. חלק זה הוא פרט חשוב מאוד העיצוב של הבית ויהיה משמעותי גם במהלך היום יום. על מנת שתוכלו לזכות בהתקנת הריצוף המועדף עליכם בצורה המקצועית ביותר, ניתן לפנות אל חברת גיא שיפוצים.

מדביקים או מחליפים ריצוף?

כיום קיימות אפשרויות רבות אשר יכולות לסייע לכם לחסוך בעלויות השיפוץ המבוקש עליכם, אך חשוב להבין כי לא כל פתרון יתאים לכל סיטואציה. חשוב יהיה לבחון את מצב הריצוף הקיים בביתכם ומשמעות החלפתו או הדבקה של ריצוף חדש מעליו.

הדבקה – פעולה זו אמנם יכולה להוריד בעלויות, אך היא לא ניתנת ליישום בכל מצב. ההדבקה יכולה להתבצע רק על גבי משטח חלק וישר במיוחד, כך שבמידה ואין המרצפות הקודמות מאוזנות לחלוטין או ארחים רבים מתגלים כשבורים או חסרים, הרי שלא ניתן יהיה לבצע פעולה זו. במקרה ואין זה המצב, הרי שניתן יהיה להימנע מעקירת מרצפות ופינוי שברי בלטות וחול מהבית. חשוב לציין כי במידה ותקרתכם נמוכה, אין הדבקת הריצוף מומלצת, זאת לאור העובדה כי הוספת מספר ס"מ תהפוך את החדר לנמוך עוד יותר.

החלפת ריצוף – פעולה זו תהיה ככל הנראה הפתרון המומלץ והמועדף במידה ואתם מעוניינים לחדש את מראהו של הבית. חשוב לזכור כי מתחת לאריחים הקיימים נמצאת הצנרת וכי במידה וכבר מבצעים עבודה באזור זה, כדאי יהיה לוודא כי גם היא תקינה וכי החול אשר נמצא בינה לבין האריחים אינו רטוב או רובץ במזיקים שונים. החלפה כוללת של הריצוף תעניק לכם את השקט הנפשי שבביצוע עבודה איכותית אשר הינה גם בעלת תוצאות מרשימות ואיכותיות אשר עתידות להישמר למשך שנים ארוכות.

גיא שיפוצים – המענה המקצועי לכל צורך

חברת גיא שיפוצים מובילה את תחום זה כבר שני דורות ותשמח לעמוד גם לשירותכם ולסייע במציאת הפתרונות היעילים והאיכותיים ביותר בעבור כל צורך. בין אם מדובר על חידוש הריצוף או חיפוי הקירות, שדרוג של חדרי אמבטיה או אפילו שיפוץ דירה קומפלט

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ