צרו קשר
ּ

טיפים

אם גם אתם מתחילים לזוז בחוסר נוחות בכיסא לאחר שמתחילים לדבר על שיפוץ בבית, הרי שהטיפים הבאים נכתבו במיוחד בשבילכם. חברת גיא שיפוצים המקצועית ועשירת הניסיון איגדה בעבורכם מספר טיפים חשובים רגע לפני שאתם מתחילים את השיפוץ של המטבח, חדר האמבטיה או של כל הבית כולו.

המלצות כלליות

 • קודם כל מתחילים לתכנן
  השלב הראשון של תהליך השיפוץ יתחיל עוד לפני שבחרנו את חברת השיפוצים. בראש ובראשונה יהיה עליכם להתמקד באזורים אותם אתם מעוניינים לשפץ, הדבר יסייע בהגדרה של תקציב למשימה ובחינה של כל הגורמים בבית שאין אתם מרוצים מהם.
 • שומרים על מרווח בתקציב
  בשעה שאתם מגדירים את התקציב, מומלץ יהיה לקחת בחשבון כ 15%-30% של מרווח להוצאות בלתי צפויות.
 • מתכוננים לשיפוץ
  עריכת שיפוץ בדירה עשוי לארוך זמן מה. כך שיהיה עליכם להיערך בהתאם. וודאו כי יש לכם מקום בו תוכלו לשהות במהלך השיפוץ וזכרו כי גם תכנית העבודה המדויקת ביותר עלולה לפתע לכלול שינויים ועיכובים שונים.

טיפים לקראת שיפוץ המטבח

 • בוחרים באנשי מקצוע מתאימים
  שיפוץ במטבח ידרוש את מעורבותם של אנשי מקצוע רבים, בין אם חשמלאים, אינסטלטורים ואף נגרים ושיפוצניקים. וודאו כי אתם בוחרים בחברה אשר תוכל לספק לכם את השירות הנחוץ על ידי אנשי המקצוע המקצועיים ביותר. כך החלפת ארונות המטבח, הנחת השיש, תחזוקה של הצנרת והחלפת הכיור ואף התקנה של ריצוף חדש או נקודות חשמל יוכלו להתבצע בצורה המקצועית ביותר.
 • בחירה נכונה של ארונות וברזים
  המטבח הוא אחר החדרים העסוקים ביותר בבית. על כן חשוב יהיה לוודא טרם השיפוץ עצמו כי אתם בוחרים בארונות שיאפשרו לכם גישה נוחה לכל מה שתרצו, זאת בנוסף לברזים וכיור אשר יתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם, הן מבחינת גודל והן מבחינת אפשרויות השימוש בו.

טיפים לקראת שיפוץ חדר האמבטיה

 • החלפה של כלים סניטריים
  בעת שיפוץ בוודאי תרצו גם להחליף את הכיור, האסלה ואולי אפילו לשדרג את המקלחון באמבטיה. חשוב לבחור בכלים המתאימים לכם, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת הפונקציונליות. אל תתפשרו על האיחוד בין שתי הנקודות הללו ותוכלו לזכות בחדר אמבטיה מושלם.
 • נפטרים מרטיבות ועובש
  חדר האמבטיה יחד עם המטבח נחשבים לחדרים רטובים, זאת לאור נוכחותם של ברזים ומקורות מים בה. על כן, במהלך השיפוץ וודאו כי חברת השיפוצים בוחנת באופן יסודי כי לא קיימת רטיבות וכי לא נוכח עובש על גבי הקירות או מתחת לריצוף טרם ביצוע עבודת השיפוץ הנדרשת והנחת האריחים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ