צרו קשר
ּ

שיפוץ בתים ישנים

אין ספק כי שיפוץ בתים ישנים הינה משימה אשר מוטב להשאיר לאנשי המקצוע המיומנים ביותר שעובדים בתחום השיפוצים. כך במידה ואתם מעוניינים לבצע שיפוץ בבית הישן שלכם ולהפכו לחדיש ונוח למגורים, פנו עוד היום אל חברת גיא שיפוצים, ותוכלו ליהנות משירותם של אנשי המקצוע המנוסים ביותר. חברתנו מקפידה על ביצוע של עבודה מקצועית בכל היבט, בין אם מדובר על החלפת הריצוף או שדרוג של מערכת החשמל או האינסטלציה בבית.

שיפוץ בתים ישנים

שיפוץ בתים ישנים כולל לרוב מגוון רחב של עבודות אשר דורשות את התייחסותם המלאה של אנשי מקצוע מתחום השיפוצים. זאת גם בתחומים הבאים:

  • שינוי חללים פנימיים – אחת הבעיות בבתים ישנים היא העובדה כי החלוקה שהייתה נכונה פעם, כיום פשוט אינה רלוונטית ואף מקשה על ההתנהלות בבית. חברת שיפוצים מנוסה תסייע בעיצוב מחדש של החללים השונים, כך שיענו על הצרכים שלכם. זאת תעשה על ידי שבירת קירות קיימים והקמה של קירות חדשים מבטון או מגבס.
  • שדרוג צנרת – בתים ישנים סובלים פעמים רבות מליקויים ונזילות בצנרת. צנרת פגומה עשויה לגרום לבעיות משמעותיות באינסטלציה ונזקים לקירות. על כן, חשוב לטפל בתשתית זו במידה ואתם מחליטים לבצע שיפוץ בבית.
  • עבודות חשמל – בין אם מדובר בתיקון של ליקויים קיימים במערכת החשמל הביתית שלכם ובין אם אתם מעוניינים בהתקנה של נקודות חשמל חדשות בבית, הרי שעבודתו של איש מקצוע תידרש כאן.

גיא שיפוצים – המקצוענים עומדים לרשותכם

שיפוץ בתים ישנים הוא אחד מתחומי ההתמחות של חברת גיא שיפוצים הוותיקה והמנוסה. חברתנו בעלת וותק עשיר בתחום השיפוצים וצוות מקצועי אמין ומיומן אשר ישמח לעמוד לשירותכם בכל משימה ויבצע את העבודה אשר מוטלת עליו בצורה האדיבה והמדויקת ביותר, זאת על מנת לאפשר לכם ליהנות מן התוצאה המרשימה והאיכותית ביותר. צרו קשר עם חברתנו עוד היום וגלו עוד על מגוון השירותים השונים אשר חברתנו תוכל להעניק לכם בעת בצורך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ